Amber Heban - Bałtycki bursztyn, egzotyczne drewno

Ręcznie wykonany pendrive z drewna Hebanowego z dodatkiem bursztynu Bałtyckiego

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Ekskluzywny pendrive

Model Amber Heban należy do kolekcji ekskluzywnych pamięci USB w których zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków drewna egzotycznego, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść tej serii jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Wszystkie produkty wchodzące w skład tej kolekcji są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości materiałów.

Złoto Bałtyku

Pendrive Amber Heban został ozdobiony bursztynem podchodzącym z dna morza bałtyckiego. Bursztyn jest to substancja organiczna, która powstała w warunkach naturalnych, co najmniej przed 40 milinami lat. Niekiedy zawiera on atrakcyjne dla kolekcjonerów inkluzje, czyli fragmenty innych rzeczy zatopionych w swoim wnętrzu, np. organizmów roślin. Obecnie jest stosowany jako kamień ozdobny w jubilerstwie, a także leczniczo i w kosmetologii. Dzięki ręcznej produkcji, bursztyn jest bardzo dokładnie i trwale wpasowywany w obudowę pamięci wykonanej z egzotycznego drewna o nazwie Heban, tworząc z nim dekoracyjny detal.

Egzotyczne drewno

Obudowa pamięci przenośnej została wykonana z twardego, ciężkiego oraz twardo łupliwego drewna o nazwie Heban. Drzewo to można spotkać w strefie międzyzwrotnikowej oraz podzwrotnikowej. Charakteryzuje się ciemnym zabarwieniem bardzo często przechodzącym w kolor czarny. Obecnie wykorzystywane jest do wyrobów instrumentów muzycznych, przyborów kreślarskich, mebli artystycznych, a także w rzeźbiarstwie. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy znajduje się sprawdzona elektronika. W zależności od wyboru technologii USB 2.0 lub 3.0 mamy do wyboru pamięci marki Toshiba - USB 2.0 oraz Patriot Memory - USB 3.0. Producent stawia tylko i wyłącznie na niezawodne rozwiązania.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64, 128GB
Odczyt USB 2.0: do 25MB/s
USB 3.0: do 90MB/s (64,128GB do 150MB/s)
Zapis USB 2.0: do 20MB/s
USB 3.0: do 25MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0, USB 3.0
Wymiary 65 x 21 x 11,5mm
Waga netto ok. 16g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->