Amber Milano - drewno egzotyczne, Bałtycki bursztyn

Ręcznie wykonany pendrive z drewna o nazwie Merbau z dodatkiem Bałtyckiego bursztynu

pojemność:

interfejs:

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Ekskluzywny pendrive

Model Amber Milano należy do kolekcji ekskluzywnych pendrive'ów w których zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków drewna egzotycznego, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść tej serii jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Wszystkie produkty wchodzące w skład tej kolekcji są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. 

Złoto Bałtyku

Pendrive Amber Milano został ozdobiony bursztynem pochodzącym z dna morza bałtyckiego. Bursztyn jest substancją organiczną, która powstała w warunkach naturalnych co najmniej przed 40 milinami lat. Niekiedy zawiera on atrakcyjne dla kolekcjonerów inkluzje, czyli fragmenty innych rzeczy zatopionych w swoim wnętrzu, np. organizmów roślin. Obecnie jest stosowany jako kamień ozdobny w jubilerstwie, a także leczniczo i w kosmetologii. Dzięki ręcznej produkcji, bursztyn jest bardzo dokładnie i trwale wpasowywany w obudowę pamięci wykonywanej z egzotycznego drewna o nazwie Merbau, tworząc z nim dekoracyjny detal.

Azjatyckie drewno

Obudowa pamięci USB została wykonana z egzotycznego drewna Merbau, które występuje na terenie południowo - wschodniej Azji. Materiał ten charakteryzuje się dużą twardością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działania czynników chemicznych i biologicznych. Merbau posiada szlachetny ciemno brązowy kolor czasami dochodzący do brązowo czerwonego, z mało wyrazistymi słojami. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci. W zależności od wersji USB 2.0 lub USB 3.0, mamy do wyboru pamięci marki Toshiba lub Patriot Memory. Producent decydując się na te marki jako rozwiązania dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodne rozwiązania. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64, 128GB
Odczyt USB 2.0: do 25MB/s
USB 3.0: do 90MB/s (64,128GB do 150MB/s)
Zapis USB 2.0: do 20MB/s
USB 3.0: do 25MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0, USB 3.0
Wymiary 65 x 21 x 11,5mm
Waga netto ok. 16g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->