Amber Oak Creamy - kremowe drewno, Bałtycki burszty

Ręcznie wykonany pendrive z drewna Oak Creamy z dodatkiem Bałtyckiego bursztynu

pojemność:

interfejs:

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Ekskluzywny pendrive

Model Amber Oak Creamy należy do kolekcji ekskluzywnych pendrive'ów w których zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków drewna egzotycznego, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść tej serii jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Wszystkie produkty wchodzące w skład tej kolekcji są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. 

Złoto Bałtyku

Pendrive Amber Oak Creamy został ozdobiony bursztynem pochodzącym z dna Bałtyku. Bursztyn jest to substancja organiczna, która powstała w warunkach naturalnych co najmniej przed 40 milionami lat. Niekiedy zawiera on atrakcyjne dla kolekcjonerów inkluzje, czyli fragmenty innych rzeczy np. organizmów roślin. Obecnie jest stosowany jako kamień ozdobny w jubilerstwie, a także leczniczo i w kosmetologii. Dzięki ręcznej produkcji, bursztyn jest bardzo dokładnie i trwale wpasowany w obudowę pamięci wykonanej z egzotycznego drewna o nazwie Oak Creamy, tworząc z nim dekoracyjny detal.

Kremowe drewno

Obudowa pendrive została wykonana z stosunkowo ciężkiego i twardego drewna o nazwie Oak Creamy. Materiał ten jest odporny na ścieranie i idealnie sprawdza się jako klepki do beczek przeznaczonych do przechowywania wina. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy znajduje się sprawdzona elektronika. W zależności od wyboru technologii USB 2.0 lub 3.0 mamy do wyboru pamięci marki Toshiba - USB 2.0 oraz Patriot Memory - USB 3.0. Producent stawia tylko i wyłącznie na niezawodne rozwiązania. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64, 128GB
Odczyt USB 2.0: do 25MB/s
USB 3.0: do 90MB/s (64,128GB do 150MB/s)
Zapis USB 2.0: do 20MB/s
USB 3.0: do 25MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0, USB 3.0
Wymiary 65 x 21 x 11,5mm
Waga netto ok. 16g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->