Amber Palisander - egzotyczne drewno, bursztyn Bałtycki

Ręcznie wykonany pendrive z drewna Palisander z dodatkiem Bałtyckiego bursztynu

pojemność:

interfejs:

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Ekskluzywny pendrive

Model Amber Palisander należy do kolekcji ekskluzywnych pendrie'ów w któych zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków drewna egzotycznego, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść tej serii jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Wszystkie produkty wchodzące w skład tej kolekcji są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. 

Złoto Bałtyku

Pendrive Amber Palisander został ozdobiony bursztynem podchodzącym z dna Bałtyku. Bursztyn jest to substancja organiczna, która powstała w warunkach naturalnych co najmniej przed 40 milionami lat. Niekiedy zawiera ona atrakcyjne dla kolekcjonerów inkluzje, czyli fragmenty innych rzeczy zatopionych w sobie, np. organizmów roślin. Obecnie jest stosowany jako kamień ozdobny w jubilerstwie, a także leczniczo i w kosmetologii. Dzięki ręcznej produkcji, bursztyn jest bardzo dokładnie i trwale wpasowywany w obudowę pamięci wykonanej z egzotycznego drewna o nazwie palisander, tworząc z nim dekoracyjny detal. 

Egzotyczne drewno

Obudowa pendrive została wykonana z ciężkiego, bardzo twardego i trudnego w obróbce drewna o nazwie Palisander. Materiał ten jest odporny na działanie czynników abiotycznych i biotycznych m.in. termitów. Występuje w różnych odcieniach od brązowego do ciemnofioletowego o nieregularnych czarnych słojach mających charakter oleisty. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy znajduje się sprawdzona elektronika. W zależności od wyboru technologii USB 2.0 lub 3.0 mamy do wyboru pamięci marki Toshiba - USB 2.0 oraz Patriot Memory - USB 3.0. Producent stawia tylko i wyłącznie na niezawodne rozwiązania.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64, 128GB
Odczyt USB 2.0: do 25MB/s
USB 3.0: do 90MB/s (64,128GB do 150MB/s)
Zapis USB 2.0: do 20MB/s
USB 3.0: do 25MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0, USB 3.0
Wymiary 65 x 21 x 11,5mm
Waga netto ok. 16g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->