Baltic Oak Creamy z grawerem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pendrive Baltic Oak Creamy należy do kolekcji VIP II ekskluzywnych pamięci USB, w których zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków egzotycznego drewna, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym atutem jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Modele należące do kolekcji VIP II wykonywane są ręcznie przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wewnątrz obudowy znajduje się sprawdzona i nowoczesna elektronika o pojemności do 128GB, dostępna w standardzie USB 2.0 oraz USB 3.0.

Obudowa pamięci przenośnej Baltic Oak Creamy została wykonana z egzotycznego drewna Oak Creamy oraz ozdobiona wydobywanym z dna morza bałtyckiego bursztynem. Pendrive Baltic Oak Creamy sprawdzi się jako niepowtarzalny upominek dla osób ceniących wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny styl.

Pendrive z grawerem

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oferujemy możliwość naniesienia graweru na obudowę pendrive. Pamięć USB znaczona jest metodą grawerowania laserowego. Do tej czynności wykorzystywane są tylko i wyłącznie sprawdzone urządzenia, dzięki którym uzyskany grawer jest trwały. Grawer wykonywany jest już od 1 sztuki

Rozmiar grawerowania


Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->