Długopis z laserem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Do przeprowadzenia profesjonalnej prezentacji potrzebne jest kilka rzeczy oraz niezbędną wiedza. Jak wszyscy wiemy, na jakiś nośniku pamięci trzeba przenieść tą prezentacje. Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest pendrive. Warto również wspomnieć tutaj, że przydatnym urządzeniem czy też narzędziem podczas prezentacji jest wskaźnik laserowy, dzięki którym pokażesz słuchaczom o co konkretnie chodzi. 

Doskonałym połączeniem tych potrzeb jest pendrive połączony z długopisem oraz wskaźnikiem laserowym. Pendrive długopis z laserem to idealny gadżet na prezent dla wykładowców, naukowców, szkoleniowców oraz także dla innych osób, które w swojej codziennej pracy mają do czynienia z wystąpieniami publicznymi.

Pendrive z logo

Na obudowie pendrive można umieścić logotyp firmowy, slogan reklamowy czy też inny element graficzny przedstawiający dane przedsiębiorstwo. Minimalna ilość zamówienia: 50 szt.

Wymiary nadruku: 25 x 4mm

Termin realizacji: 3 tygodnie

Znakowanie: tampodruk, grawer

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 1, 2, 4, 8, 16GB
Odczyt do 22MB/s
Zapis do 20MB/s
Współpracuje z systemami Windows 98/NT/ME/2000/XP/VISTA
Interfejs USB 2.0 (kompatybilne z USB 1.1)
Wymiary 142 x 15mm
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 2 lata
Obudowa plastikowo-metalowa

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->