Fiori Arancio z grawerem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pendrive Fiori Arancio należy do kolekcji pamięci USB o nazwie Mobile Flash, które cechują się niezwykle zgrabną obudową przypominającą zawieszkę do telefonu. Pamięci przenośne z serii Mobile Flash posiadają metalową obudowę pokrytą warstwą czystego srebra próby 999. W modelu Fiori Arancio dopełnieniem wyjątkowego designu jest zastosowanie tkanej wyszywanki, która nawiązuje do kwiatów pomarańczy. Aby nadać urządzeniu ekskluzywności, obuwa pendrive została ozdobiona oryginalnym kryształem Swarovskiego.

Pendrive Mobile Flash to również niezawodna oraz ultra szybka elektronika o pojemnościach od 4GB do 64GB, która sprawdza się idealnie podczas przechowywania ważnych danych. Teraz dzięki Mobile Flash Twoje najpotrzebniejsze informacje będą zawsze tam gdzie Ty. Pendrive z grawerem Fiori Arancio to idealny prezent dla osób ceniących nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania. 

Znakowanie

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oferujemy możliwość naniesienia graweru na obudowę pendrive. Pamięć USB znaczona jest metodą grawerowania laserowego. Do tej czynności wykorzystywane są tylko i wyłącznie sprawdzone urządzenia, dzięki którym uzyskany grawer jest trwały. Grawer wykonywany jest już od 1 sztuki

Wymiary znakowania graweru

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64GB
Odczyt do 24MB/s
Zapis do 20MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,8 x 12,5 x 3,2 mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie pamięć USB, posrebrzana zawieszka GSM

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->