Fioso Bamboo z grawerem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pendrive Fioso Bamboo należy do kolekcji pamięci USB o nazwie Mobile Flash, które cechują się niezwykle zgrabną obudową przypominającą zawieszkę do telefonu. Pamięci przenośne z serii Mobile Flash posiadają metalową obudowę pokrytą warstwą czystego srebra próby 999. W modelu Fioso Bamboo dopełnieniem wyjątkowego designu jest zastosowanie drewna bambusowego.

Pendrive Mobile Flash to również niezawodna oraz ultra szybka elektronika o pojemnościach od 4GB do 64GB, która sprawdza się idealnie podczas przechowywania ważnych danych. Teraz dzięki Mobile Flash Twoje najpotrzebniejsze informacje będą zawsze tam gdzie Ty. Pendrive z grawerem Fioso Bamboo to idealny prezent dla osób ceniących nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. 

Znakowanie

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oferujemy możliwość naniesienia graweru na obudowę pendrive. Pamięć USB znaczona jest metodą grawerowania laserowego. Do tej czynności wykorzystywane są tylko i wyłącznie sprawdzone urządzenia, dzięki którym uzyskany grawer jest trwały. Grawer wykonywany jest już od 1 sztuki.

Powierzchnia znakowania

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64GB
Odczyt do 24MB/s
Zapis do 20MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,8 x 12,5 x 3,2 mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie pamięć USB, posrebrzana zawieszka GSM

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->