Flint Zebrano z grawerem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pendrive Flint Zebrano należy do kolekcji VIP II ekskluzywnych pamięci USB, w których zastosowano niespotykane do tej pory rozwiązania. Łączenie różnych gatunków egzotycznego drewna, metalu oraz kamieni jubilerskich czyni tę kolekcję niezwykle nowatorską. Dodatkowym atutem jest zastosowanie autorskiego systemu "one click", dzięki któremu pamięć wysuwa się po naciśnięciu przycisku. Modele należące do kolekcji VIP II wykonywane są ręcznie przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wewnątrz obudowy znajduje się sprawdzona i nowoczesna elektronika o pojemności do 128GB, dostępna w standardzie USB 2.0 oraz USB 3.0. 

Obudowa pamięci przenośnej Flint Zebrano została wykonana z egzotycznego drewna Zebrano. Powierzchnia obudowy została ozdobiona krzemieniem pasiastym, który nazywany jest polskim diamentem. Pendrive z grawerem Flint Zebrano sprawdzi się idealnie jako niepowtarzalny upominek dla osób ceniących wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny styl. 

Znakowanie

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oferujemy możliwość naniesienia graweru na obudowę pendrive. Pamięć USB znaczona jest metodą grawerowania laserowego. Do tej czynności wykorzystywane są tylko i wyłącznie sprawdzone urządzenia, dzięki którym uzyskany grawer jest trwały. Grawer wykonywany jest już od 1 sztuki

Powierzchnia znakowania pendrive z grawerem

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 8, 16, 32, 64, 128GB
Odczyt USB 2.0: do 25MB/s
USB 3.0: do 90MB/s (64,128GB do 150MB/s)
Zapis USB 2.0: do 20MB/s
USB 3.0: do 25MB/s
Współpracuje z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0, USB 3.0
Wymiary 65 x 21 x 11,5mm
Waga netto ok. 16g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->