Kolorowa pamięć USB z logo

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pamięć USB posiada plastikową obudowę z gumowymi wykończenia i jest dostępna w 9 kolorach: białym, czarnym zielonym, fioletowy, jasno niebieskim, pomarańczowym, ciemnoniebieskim, żółtym oraz czerwonym.

Pendrive USB 3.0

Istnieje możliwość zamówienia pendrive z portem USB 3.0, który ma znacznie większą prędkość oraz energooszczędność w porównaniu z USB 2.0. Jest to szczególnie korzystne w przypadku stosowania urządzeń mobilnych. USB 3.0 jest kompatybilne z USB 2.0

Pamięć USB z logo

Istnieje możliwość wykonania nadruku oraz pokrycia go akrylem. W ofercie posiadamy również indywidualne znakowanie - imiona, nazwiska, nr serii. 

Należy pamiętać, że logo pozostawia najlepsze wrażenie kiedy jest drukowane w pełnym kolorze. Dzięki odpowiedniej technice druku cyfrowego możemy drukować grafikę w dowolnym kolorze, bez dodatkowych opłat. Istnieje możliwość drukowania nawet zdjęć. Każdy wydruk pokrywany jest odporną na zarysowania akrylową warstwą, która sprawia, że nadruk wyróżnia się jeszcze bardziej i utrzymuje go perfekcyjnie widocznym, nawet jeśli jest często używany. 

Minimalna wielkość zamówienia: 25 szt.

Czas realizacji zamówienia: 7 - 10 dni.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Obudowa plastikowa z gumowanym wykończeniem
Kolor czarny, biały, czerwony, żółty, ciemny, niebieski, jasny niebieski, pomrańczowy, fuksji, zielony
Wymiary 58 x 17 x 8mm
Powierzchnia znakowania 31 x 12,7mm (przód/tył)
Pojemność pamięci 2, 4, 8, 16, 32, 64GB (USB 2.0)
16, 32, 64GB (USB 3.0)
Prędkość odczytu do 30MB/s (USB 2.0)
do 80MB/s (USB 3.0)
Prędkość zapisu do 10MB/s (USB 2.0)
do 20 MB/s (USB 3.0)
Waga 6g

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->