Pamięć USB z certyfikowanego drewna

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Prezentowany pendrive reklamowy został wyprodukowany z drewna klonowego posiadającego certyfikat FSC. Oznacza to, że drewniana obudowa pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Wtyk USB kryje zatyczka, która posiada magnesy zapobiegające jej przypadkowemu zagubieniu. Jest to bardzo przydatne i cenne rozwiązanie podczas codziennego użytkowania. Produkt został wykonany z naturalnego surowca dzięki czemu stał się niezwykle wyjątkowy. 

Pendrive z logotypem

Na drewnianej obudowie pendrive można umieścić nadruk lub grawer. Istnieje również możliwość indywidualnego znakowania - imiona, nazwiska, nr serii. 

Nadruk w pełnym kolorze

Dzięki nadrukowi cyfrowemu grafika jest nanoszona bezpośrednio na produkcie. Nadrukować można każde logo czy obraz przedstawiający fotografię w taki sposób, aby był jak najbardziej realistyczny. 

Grawer laserowy

Grawerowanie laserowe to nowoczesny sposób na dodanie logo czy też tekstu na obudowę pendrive. Podczas procesu grawerowaniu projekt jest "znakowany" na produkcie za pomocą laser. Komputer dokładnie kontroluję pozycję i ruch lasera tak, aby umieścić pożądaną grafikę na produkcie.

Minimalna wielkość zamówienia: 25 szt.

Czas realizacji zamówienia: 7 - 10 dni.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Obudowa drewno z certyfikatem FSC
Wymiary 45,1 x 25 x 8,3mm
Powierzchnia znakowania 20 x 15mm (przód/tył) 5 x 15mm (przód/tył) zatyczka
Pojemności pamięci 2, 4, 8, 16, 32, 64GB
Prędkość odczytu do 30MB/s
Prędkość zapisu do 10MB/s
Waga 7g

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->