Pamięć USB z chowanym łącznikiem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Prezentowany model pendrive jest urządzeniem, które łączy wysuwany łącznik z solidną i jednocześnie stylową obudową. Obudowa tej pamięci przenośnej to połączenie metalu wraz z tworzywem sztucznym w czarnym kolorze. 

Pendrive z nadrukiem

Na obudowie tej pamięci USB istnieje możliwość wykonania nadruku z akrylowym pokryciem. Istnieje również możliwość indywidualnego znakowania - imiona, nazwiska, nr serii. 

Nadruk w pełnym kolorze z akrylem - domingiem, pozwala na drukowanie w pełnym kolorze. Za pomocą tej techniki druku cyfrowego oprócz grafiki w pełnym kolorze można również wydrukować zdjęcia.  

Każdy nadruk pokrywany jest odporną na zarysowania akrylową warstwą - doming. Doming sprawia, że nadruk wyróżnia się jeszcze bardziej i utrzymuje go idealnie widocznym, nawet jeśli jest bardzo często używany. 

Argumentami, które przemawiają za wykorzystaniem tej pamięci USB jako pendrive reklamowego są, zawsze ostre i dokładne nadruki pełnokolorowe, nadruk bez przebarwień, odporny na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, materiał z którego jest wykonany cechuje się odpornością na zarysowania. 

Minimalna wielkość zamówienia: 25 szt.

Czas realizacji zamówienia: 7 - 10 dni.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Obudowa metal z czarny plastikiem
Wymiary 42 x 19 x 9mm
Powierzchnia znakowania 31 x 12,7mm (przód/tył)
Pojemności pamięci 2, 4, 8, 16, 32, 64GB
Prędkość odczytu do 30MB/s
Prędkość zapisu do 10MB/s
Waga 12g

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->