Pamięć USB z magnetycznym zamknięciem

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Proste kąty oraz zdecydowane linie - tak w prosty sposób można opisać wygląd pamięci USB widocznej na zdjęciach. Obudowana urządzenia została wykonana z anodyzowanego (matowego) aluminium, co daje wystarczającą powierzchnię dla każdego znakowania. Kość pamięci USB umieszczona jest w błyszczącym, chromowanym uchwycie. Niewidoczne magnetyczne zamknięcie sprawia, że dwie części tej pamięci mocno się ze sobą łączą. Pendrive dostępny jest 9 kolorach: czarnym, fioletowym, czerwonym, zielonym limonko wym, srebrnym, złotym, niebieskim kobaltowym, ciemnym niebieskim oraz kolorem fuksja.

Pendrive z logo  - nadrukowanym lub grawerowanym

Na powierzchni obudowy pamięci przenośnej można umieścić nadruk w pełnym kolorze lub grawer laserowy. Istnieje możliwość indywidualnego znakowania - imiona, nazwiska, nr serii. Dzięki nadrukowi cyfrowemu grafika jest nanoszona bezpośrednio na produkcie. Na obudowie można umieścić każde logo czy obraz przedstawiający fotografię w jak najbardziej realistyczny sposób. 

Grawer laserowy to gustowny sposób na dodanie loga czy tekstu na produkcie. Podczas grawerowania projekt jest "znakowany" na produkcie za pomocą lasera. Komputer dokładnie kontroluje pozycję i ruch lasera, aby wygrawerować pożądaną grafikę na produkcie. 

Minimalna wielkość zamówienia: 25 szt.

Czas realizacji zamówienia: 7 - 10 dni.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Obudowa aluminium
kolory złoty, niebieski kobaltowy, czarny, fioletowy, czerwony, zielony limonkowy, fuksja, srebrny, ciemny niebieski
Wymiary 32 x 15 x 6mm
Powierzchnia znakowania 24,5 x 10,5mm (przód/tył)
Pojemności pamięci 2, 4, 8, 16, 32, 64GB
Prędkość odczytu do 30MB/s
Prędkość zapisu do 10MB/s
Waga 9.2g

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->