Pendrive bransoletka silikonowa

Produkt na zamówienie

Informacje o produkcie:

Pendrive w kształcie bransoletki wykonanej z silikonu sprawdza się idealnie jako USB reklamowe, które może być wykorzystywane do promocji firmy podczas różnego rodzaju targów czy eventów, ale nie tylko. Można na nim umieszczać oferty, cenniki, zdjęcia produktów, filmy instruktażowe itp.

Obudowa pamięci przenośnej została wykonana z wytrzymałego i elastycznego silikonu. Kolor obudowy można wybrać z palety barw o nazwie Pantone. Pantone jest to rozbudowany system identyfikacji kolorów stworzony przez jedną z amerykańskich firm.

Pendrive z nadrukiem

Na powierzchni bransoletki można nanieść dowolny nadruk 2 x 1 cm, który wykonywany jest za pomocą technologii tampondruku. Jest to technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem. Poprzez dobranie odpowiedniej farby możliwe jest drukowanie na podłożach silikonowych. 

Minimalna wielkość zamówienia: 50 szt.

Czas realizacji zamówienia: 3 tygodnie

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemności 1, 2, 4, 8, 16GB
Interfejs USB 2.0 (kompatybilne z USB 1.1)
Obudowa silikonowa
Kolory biały, czarny, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony
Znakowanie tampodruk, tłoczenie
Wymiary 214 x 10mm
Wymiary nadruku 20 x 10mm

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu następnego dnia roboczego podając cenę, oraz termin realizacji zamówienia.

-->