Silver Carbon - włókno węglowe, srebro 925

Ręcznie wykonany pendrive w obudowie ze srebra 925, z elementem włókna węglowego z możliwość naniesienia laserowego gradientu

pojemność:

od 87.00 zł

Informacje o produkcie:

Pendrive niewielkich rozmiarów

Model Carbon należy do kolekcji Silver, która charakteryzuje się obudową wykonaną z srebra próby 925. W przypadku pamięci USB o nazwie Carbon jako element dekoracyjny producent zastosował kawałek włókna węglowego. Pendrive'y z kolekcji Silver są nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdjęć i prezentacji, ale również mogą służyć jako niepowtarzalna zawieszka, elegancki brelok do kluczy czy też prestiżowa ozdoba do telefonu komórkowego. 

Pendrive Silver Carbon

Piękno dnia codziennego

Pendrive Carbon to urządzenie, które posiada fragment włókna węglowego potocznie nazywanego Karbon, które zostało połączone z nowoczesną technologią. Ta zaskakująca i nietypowa kombinacja sprawia, że pamięć USB Carbon pozwala na posiadanie niezwykle wytrzymałego, a zarazem niesamowicie lekkiego materiału na wyciągnięcie ręki. Model Carbon ze srebrnej kolekcji Silver, został stworzony z myślą o osobach, które cenią piękno, estetykę oraz niezawodność. 

Carbon noszony jako wisiorek na szyję, doda piękna i tajemniczości każdej kobiecie, a używany jako brelok do kluczyków samochodowych stanie się prestiżowym gadżetem również dla mężczyzny. Dzięki niemu w każdym momencie można mieć przy sobie ulubione zdjęcia, filmy czy muzykę i dzielić się nimi z bliskimi. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju, zawieszka to przenośna przenośna pamięć USB.

Jubilerska obudowa

Obudowa pamięci USB w całości została wykonana z wysokiej czystości srebra próby 925, które jest również używane przez jubilerów podczas produkcji wysokiej jakości biżuterii srebrnej. Podczas procesu przygotowawczego srebro poddawane jest dokładnemu czyszczeniu oraz ręcznemu polerowaniu. Dopiero po poprawnym przeprowadzeniu tych dwóch czynności, następuje niezwykle precyzyjne integrowanie z elektroniką.

Producent dbając o każdy szczegół podczas produkcji, umieścił uszko w górnej części obudowy urządzenia, tak, aby było można doczepić do niego np. łańcuszek.

Włókno węglowe

Znaczący wpływ na wygląd końcowy urządzenia ma zastosowane włókno węglowe na przedniej części obudowy. Wspomniany materiał stosowany jest szczególnie tam gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość produktu w połączeniu z niewielką wagą. Karbon bo tak potocznie nazywane jest włókno węglowe jest obrabiane ręcznie tak, aby w jak najlepszy sposób dopasować go do obudowy.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->