Silver Cherry - Bałtycki bursztyn, srebro 925,

Ręcznie wykonany nowoczesny pendrive w obudowie z srebra próby 925 z dodatkiem Bałtyckiego bursztynu

pojemność:

od 97.00 zł

Informacje o produkcie:

Pendrive niewielkich rozmiarów

Model Cherry należy to kolekcji urządzeń USB o nazwie Silver, które charakteryzują się tym, że posiadają obudowę wykonaną ze szlachetnego srebra próby 925. Obudowa modelu Cherry została wyposażona w Bałtycki bursztyn, nadając całości elegancki i prestiżowy wygląd. Urządzenie nadaje się idealnie jako oryginalny wisiorek na szyję, niepowtarzalny brelok do kluczy czy też luksusowa ozdoba do telefonu. Jednak przede wszystkim urządzenie sprawdza się jako niezawodna pamięć przenośna na której można przechowywać ulubioną muzykę czy też filmy oraz wszelkie niezbędne dokumenty.

Pendrive Silver Cherry

Piękno dnia codziennego

Pendrive Cherry to urządzenie, które nawiązuje do magi bałtyckiego bursztynu w połączeniu z nowoczesną technologią. Ta zaskakująca i nietypowa kombinacja sprawia, że pamięć USB Cherry jest doskonałą pamiątką znad Morza Bałtyckiego oraz ekskluzywnym gadżetem z polskim akcentem. Ten wyjątkowy model ze srebrnej kolekcji Silver został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie styl, piękno oraz niezawodność. 

Cherry noszony jako wisiorek na szyję doda piękna każdej kobiecie, a używany jako brelok do kluczyków samochodowych stanie się prestiżowym gadżetem również dla mężczyzn. Dzięki niemu w każdym momencie można mieć przy sobie ulubione zdjęcia czy filmy i dzielić się nimi z bliskimi. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju, lśniąca złocistym bursztynem zawieszka to przenośna pamięć USB.

Jubilerska obudowa 

Obudowa pamięci przenośnej w modelu Cherry tak jak i w pozostałych urządzenia USB kolekcji Silver wykonana jest z wysokiej czystości srebra próby 925, używanego przez jubilerów do produkcji wysokie jakości srebrnej biżuterii. Podczas procesu przygotowawczego, srebro jest dokładnie czyszczone i ręcznie polerowane, a następnie niezwykle precyzyjnie integrowane z elektroniką. Górna część obudowy pamięci posiada uszko z doczepioną zawieszką, która również jest wykonana ze srebra próby 925. 

Złoto Bałtyku

Urządzenie USB zostało ozdobione bursztynem pochodzącym z dna Bałtyku. Bursztyn jest to substancja organiczna, która powstała w warunkach naturalnych co najmniej przed 40 milionami lat. Niekiedy zawiera ona atrakcyjne dla kolekcjonerów inkluzje, czyli fragmenty innych rzeczy, np.organizmów roślin. Obecnie jest stosowany jako kamień ozdobny w jubilerstwie, a także leczniczo i w kosmetyce. Dzięki ręcznej produkcji, bursztyn bardzo dokładnie i trwale jest wpasowany w obudowę pamięci, tworząc niezwykle dekoracyjny detal. 

Ultra mały wymiar

Pamięci USB z serii Silver w tym model Cherry wykorzystują nowoczesną elektronikę, wykonaną w technologii Chip-on-Board, dzięki której możliwe stało się pomniejszenie całego pendrive'a do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu, oprócz niezwykle mobilnego gadżetu otrzymujemy m.in. zaletę nie blokowania sąsiednich portów USB.   

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->