Silver Crystal - srebro 925, kryształki Swarovskiego

Niewielkich rozmiarów pendrive wykonany ze srebra 925 z dodatkami krzyształków Svarovskiego

pojemność:

kolor kryształu:

od 87.00 zł

Informacje o produkcie:

Urządzenie niewielkich rozmiarów

Pendrive Crystal należy do serii urządzeń USB Silver, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarem oraz mogą służyć jako oryginalny i niepowtarzalny wisiorek na szyję, elegancki brelok do kluczy czy też prestiżowa ozdoba do telefonu. Obudowy tych pamięci przenośnych wykonana są z srebra próby 925. Jako element dekoracyjny użyto kryształków Svarovskiego.

Silver Crystal

Piękno dnia codziennego 

Model Crystal został stworzony dla kobiet nowoczesnych oraz wyjątkowych. Sprawdza się jako zawieszka na szyję, która doda piękna każdej kobiecie. Wygląd urządzenia został opracowany tak, aby inne kobiety patrzyły na nie z zazdrością, a mężczyźni zwrócili na nie uwagę. Teraz dzięki nowoczesnemu designowi, każda kobieta może mieć przy sobie ulubione zdjęcia czy filmy i dzielić się z nimi z najbliższymi. 

Pendrive jest urządzeniem bez którego większość dzisiejszych kobiet nie poradzi sobie w pracy, gdzie służy jej do przenoszenia wszelkich niezbędnych danych takich jak prezentacje, wykresy oraz pozostałe ważne dokumenty. Nie powtarzalny wygląd sprawia, że nikt nie uwierz, że to jedyna w swoim rodzaju przenośna pamięć USB, która można służyć również za brelok do kluczy czy unikatową ozdobę telefonu komórkowego. 

Srebrna obudowa

Obudowa pendrive'a w całości została wykonana z wysokiej czystości srebra próby 925, które jest używane podczas produkcji wysokiej jakości biżuterii. Podczas procesu przygotowawczego srebro poddawane jest dokładnemu czyszczeniu oraz ręcznemu polerowaniu, a następnie niezwykle precyzyjnie integrowane z elektroniką. Producent dbając o odpowiednie szczegóły wpływające na funkcjonalność urządzenia w górnej części obudowy zainstalował uszko, które posiada zawieszkę wykonaną ze srebra tej samej próby co obudowa. 

Kryształki Swarovskiego

Jako ozdobę obudowy, zostały wykonane 3 luksusowe, szlifowane kamienie od Swarovskiego, które tworzą niezwykle fascynującą lśniącą mozaikę. Kryształy sygnowane nazwiskiem Swavorskiego, charakteryzują się niepowtarzalnym blaskiem diamentu i stanowią doskonały, subtelny element biżuteryjny. Piękno tych kamieni zachwyca już od ponad 100 lat, gdyż właśnie wtedy to Daniel Swarovski I odkrył perfekcyjną metodę obróbki kryształu. Dziś Swarovski, już jako potężna marka, kojarzona jest z luksusem przez ludzi na całym świecie. 

Podczas ręcznej produkcji mistrzowskie kryształki są poddawane wpasowywaniu w obudowę pamięci, tworząc niezwykle dekoracyjny detal. To właśnie ich obecność, pozwala urządzeniom USB Crystal robić piorunujące wrażenie na każdym, kto ma przyjemność jego podziwiania. 

Niewielkie wymiary

Do produkcji pamięci z serii Silver wykorzystano nowoczesną elektronikę, która została wykonana w technologii Chip-on-Board, dzięki której możliwe stało się pomniejszenie całego pendrive'a do bardzo kompaktowych rozmiarów. Urządzenie jest niezwykle mobilnym gadżetem ale również nie blokuje sąsiednich portów USB, co wpływa na łatwość codziennego korzystania z tej pamięci przenośnej

Oprócz niewielkich rozmiarów technologia zastosowana w srebrnej obudowie posiada jeszcze jedną zaletę. W przypadkowej sytuacji oblania pendrive'a np. wodą lub kawą, po dokładnym osuszeniu można go dalej bezpiecznie używać, ponieważ elektronika jest dokładnie zintegrowana w obudowie. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->