Silver Desire - srebro 925, 72 kryształków Swarovskiego

Ręcznie wykonany pendrive z srebra 925 ozdobiony 72 kryształkami Swarovskiego

pojemność:

od 107.00 zł

Informacje o produkcie:

Urządzenie niewielkich rozmiarów

Desire wchodzi w skład kolekcji pamięci przenośnych sygnowanych nazwą Silver. Produkty te charakteryzują się tym, że ich obudowy wykonane są z srebra próby 925. Posiadają zastosowaną jedną z najmniejszych elektronik na świecie. Pendrive'y Silver nadają się nie tylko do przenoszenia różnego rodzaju danych ale mogę również służyć jako oryginalny wisiorek na szyję, elegancki brelok do kluczy czy też niepowtarzalna ozdoba do telefonu. Urządzenie to ozdobione jest aż 72 kryształkami prosto od Swarovskiego. 

Pendrive Silver Crystal USB 2.0

Piękno dnia codziennego

Desire jest wyjątkowym modelem wchodzącym w skład kolekcji Silver. Urządzenie USB jak i cała kolekcja zostały stworzone z myślą o kobietach nowoczesnych i niezwykle wyjątkowych. Desire noszony jako wisiorek na szyjki doda piękna każdej kobiecie. Jego wygląd sprawi, że przyjaciółki będą go zazdrościć, a mężczyzną z pewnością rzuci się w oczy. 

Pendrive jest urządzeniem bez które nowoczesna kobieta nie obędzie w się w pracy, gdzie będzie jej służył do przenoszenia ważnych danych takich jak: prezentacje, wykresy, zestawienia. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju zawieszka to przenośna pamięć USB. Może być również używana jako unikatowa ozdoba do telefonu komórkowego lub jako brelok do kluczy. 

Srebrna obudowa

Obudowa pamięci w całości została wykonana z srebra próby 925, używane również do produkcji wysokiej jakości biżuterii. Podczas procesu przygotowawczego srebro jest dokładnie czyszczone i ręcznie polerowane, a w sposób niezwykle precyzyjny integrowane z elektroniką. W górnej części pamięci producent przewidział miejsce na uszko z doczepioną zawieszką, która również została wykonana ze srebra próby 925. 

Kryształy Swarovskiego

Obudowa pendrive została ozdobiona aż 72 luksusowymi, szlifowanymi kamieniami spod szyldu Swarovskiego, które wspólnie tworzą lśniącą mozaikę. Wykorzystane kryształy charakteryzują się niezwykłym blaskiem diamentu i stanowią doskonały, subtelny element biżuteryjny. Ich piękno zachwyca już od przeszło 100 lat, gdyż właśnie wtedy Danie Swarovski I odkrył perfekcyjną metodę obróbki kryształu. Dziś Swarovski, kojarzony jest jako potężna marka z luksusowym towarem. 

Podczas ręcznej produkcji kryształki są bardzo dokładnie i trwale wpasowane w obudowę pamięci, tworząc niezwykle dekoracyjny detal. To właśnie dzięki nim pednrive Silver Desire robi piorunujące wrażenie na każdym, kto ma przyjemność podziwiania go. 

Ultramały wymiar

Pamięci wchodzące w skład serii Silver wykorzystują nowoczesną elektronikę, wykonaną w technologii Chip-on-Board, dzięki której możliwe stało się pomniejsze całego urządzenia USB do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu, oprócz niezwykle mobilnego gadżetu otrzymujemy m.in. zaletę nie blokowania sąsiednich portów USB. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->