Silver Emotion - srebro 925, 72 kryształy Swarovskiego

Pendrive w obudowie z srebra próby 925 ozdobiony 72 kryształkami Swarovskiego

pojemność:

od 107.00 zł

Informacje o produkcie:

Pendrive niewielkich rozmiarów

Urządzenie USB o nazwie Emotion, należy do kolekcji pendrive'ów SILVER, które charakteryzują się obudową wykonaną z srebra próby 925. W przypadku wspomnianego modelu Emotion, obudowa pamięci przenośnej została ozdobiona 72 kryształkami sygnowanymi logiem marki Swarovski. Pendrive'y SILVER są nie tylko idealne do przenoszenia różnego rodzaju danych, takich jak: zdjęcia, prezentacje, filmy, wykresy, dokumentacje, ale może również służyć jako oryginalny wisiorek na szyję, elegancki brelok do kluczy czy też prestiżowa ozdoba do telefonu. 

Silver Emotion USB 2.0

Piękno dnia codziennego

Model Emotion został stworzony z myślą o kobietach nowoczesnych, a zarazem bardzo wyjątkowych. Pendrive ten noszony jako zawieszka na szyję doda piękna każdej z kobiet. Sprawi, że inne kobiety, a nawet przyjaciółki będą go zazdrościły, a mężczyźni z pewnością go zauważą. 

Pendrive jest obecny w życiu każdej nowoczesnej kobiety, zarówno w tym zawodowym jak i prywatnym. W pracy przydaje się do przenoszenia niezbędnych danych, natomiast w domu do przechowywania zdjęć, filmów, czy ulubionej muzyki. 

Oprócz praktycznych rozwiązań, pendrive Emotion oferuje dodatkowo możliwość jaką jest wykorzystanie go w postaci unikatowej ozdoby do telefonu komórkowego czy jako brelok do kluczy. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju lśniąca 72 kryształkami zawieszka to w rzeczywistości funkcjonalna i trwała przenośna pamięć USB!

Jubilerska obudowa

Obudowa pamięci Emotion wykonana jest w całości z srebra próby 925, takiego samego jakiego jubilerzy wykorzystują podczas produkcji biżuterii. Obudowa pendrive podczas procesu przygotowawczego jest dokładnie czyszczona oraz ręcznie polerowana, a następnie niezwykle precyzyjnie integrowana z elektroniką. Producent dbając o najmniejsze szczegóły zadbał również o odpowiednie uszko, które znajduje się w górnej części obudowy. Dodatek ten pozwala na doczepienie zawieszki, która również jest wykonana ze srebra próby 925.

Kryształy Swarovskiego

Wykonana ze srebra obudowa urządzenia została ozdobiona aż 72 luksusowymi, szlifowanymi kamieniami od Swarovskiego, które stanowią unikatową, lśniącą mozaikę. Kryształy te charakteryzują się niezwykłym blaskiem diamentu oraz stanowią subtelny element biżuteryjny. Ich piękno zachwyca już od ponad 100 lat, gdyż właśnie wtedy Daniel Swarovski I odkrył perfekcyjną metodę obróbki kryształu. Dziś Swarovski to już potężna marka, która kojarzy się z luksusem oraz jest doceniania przez amatorów piękna na całym świecie. 

Produkcja pendrive Emotion obydwa się w sposób ręczny tak, aby piękne kryształki zostały dokładnie i trwale wpasowane w obudowę pamięci, tworząc niepowtarzalny dekoracyjny detal. To właśnie dzięki nim pamięć przenośna Emotion robi piorunujące wraże na każdym, kto ma przyjemność podziwiania go. 

Ultra mały wymiar

W pendrive Emotion tak jak i w pozostały urządzenia USB z kolekcji SILVER, wykorzystują nowoczesną elektronikę, która jest wykonana w technologii Chip-on-Board, dzięki której możliwe stało się pomniejszenie całego pendrive'a do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu, oprócz niezwykle mobilnego i prestiżowego gadżetu otrzymujemy m.in. zaletę nie blokowania sąsiednich portów USB. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->