Silver Teak - srebro próby 925, egzotyczne drewno

Ręcznie wykonany pendrive w obudowie ze srebra 925 z dodatkiem egzotycznego drewna Teak

pojemność:

od 87.00 zł

Informacje o produkcie:

Elegancki pendrive

Pendrive Teak wchodzi w skład kolekcji SILVER, której cechą charakterystyczną są obudowy wykonane z srebra próby 925. Nazwa modelu wzięła się od dodatku jaki został umieszczony w jego obudowie, a mianowicie drewna z drzewa Teak. Pendrive'y z serri SILVER są nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdjęć czy prezentacji, ale służą również jako oryginalna zawieszka, elegancki brelok do kluczy czy prestiżowa ozdoba do telefonu komórkowego. 

Piękno dnia codziennego

Pendrive Teak to urządzenie, które w swojej obudowie posiada fragment azjatyckiego drewna o nazwie Teak. Ta nietypowa i zaskakująca kombinacja sprawia, że pamięć USB Teak pozwala na posiadanie fragmentu kraju wschodzącego słońca na wyciągnięcie ręki. Model Teak ze srebrnej kolekcji Silver został stworzony z myślą o osobach, które cenią piękno, elegancje ale przede wszystkim niezawodność. 

Teak noszony jako wisiorek na szyję, doda piękna każdej kobiecie, a używany jako brelok przy kluczykach samochodowych stanie się prestiżowym gadżetem również dla mężczyzny. Dzięki niemu w każdym momencie można mieć przy sobie ulubione zdjęcia, filmy czy muzykę i dzielić się nimi z bliskimi. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju, zawierające azjatyckie drewno zawieszka to przenośna pamięć USB

Jubilerska obudowa

Obudowa pamięci przenośnej USB w całości została wykonana z wysokiej czystości srebra próby 925, takiego samego jakiego jubilerzy używają podczas produkcji jakościowej biżuterii srebrnej. Podczas procesu przygotowawczego srebro poddawane jest dokładnemu czyszczeniu oraz ręcznemu polerowaniu, a następnie niezwykle precyzyjny sposób integrowane z elektroniką. W górnej części obudowy pamięci przenośnej umiejscowione zostało uszko z doczepioną zawieszką, która również jest wykonana ze srebra próby 925.

Egzotyczne drewno

Jako element dekoracyjny obudowy pamięci USB, producent użył drewna Teak. Jest to liściaste drzewo rosnące na terenie południowej Azji. Początkowo było używane do budowy statków, a dziś stosuje się je na ekskluzywnych jachtach, przeznaczenie tego materiału jest nie przypadkowe nie nasiąka on wodą oraz jest odporny na działanie czynników chemicznych i biologicznych. Piękna i wyrazista barwa drewna Teak jest wspaniałą ozdobą dla srebrnej pamięci z serii Silver, a dzięki ręczne produkcji, drewno Teak bardzo dokładnie i trwale wpasowane jest w obudowę urządzenia, tworząc niezwykle dekoracyjny detal. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->