Silver Wenge - srebro 925, egzotyczne drewno

Ręcznie wykonany pendrive w obudowie ze srebra próby 925 z dodatkiem egzotycznego drewna Wenge

pojemność:

od 87.00 zł

Informacje o produkcie:

Pendrive niewielkich rozmiarów

Model Wenge należy do kolekcji Silver, która charakteryzują się obudową wykonaną z srebra próby 925. W przypadku pamięci USB o nazwie Wenge jako element dekoracyjny producent zastosował kawałek egzotycznego drewna Wenge. Pendrive'y z kolekcji Silver są nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdjęć i prezentacji, ale również mogą służyć jako niepowtarzalna zawieszka, elegancki brelok do kluczy czy też prestiżowa ozdoba do telefonu komórkowego. 

Pendrive Silver Wenge

Piękno dnia codziennego

Pendrive Wenge to urządzenie, które posiada fragment egzotycznego drewna o nazwie Wenge, które zostało połączone z nowoczesną technologią. Ta zaskakująca i nietypowa kombinacja sprawia, że pamięć USB Wenge pozwala na posiadanie fragmentu magicznej i tajemniczej Afryki na wyciągnięcie ręki. Model Wenge ze srebrnej kolekcji Silver został stworzony z myślą o osobach, które cenią piękno, elegancje oraz niezawodność.

Wenge noszony jako wisiorek na szyję, doda piękna każdej kobiecie, a używany jako brelok do kluczyków samochodowych stanie się prestiżowym gadżetem również dla mężczyzny. Dzięki niemu w każdym momencie można mieć przy sobie ulubione zdjęcia, filmy czy muzykę i dzielić się nimi z bliskimi. Nikt nie uwierzy, że ta jedyna w swoim rodzaju, zawierająca egzotyczne drewno zawieszka to przenośna pamięć USB.

Jubilerska obudowa

Obudowa pamięci USB w całości została wykonana z wysokiej czystości srebra próby 925, które jest również używane przez jubilerów podczas produkcji wysokiej jakość biżuterii srebrnej. Podczas procesu przygotowawczego srebro poddawane jest dokładnemu czyszczeniu oraz ręcznemu polerowaniu. Dopiero po poprawnym przeprowadzeniu tych dwóch czynności, następuje niezwykle precyzyjne integrowanie z elektroniką. 

Producent dbając o każdy szczegół podczas produkcji, zadbał również o umieszczenie uszka w górne części obudowy urządzenia, tak aby było można doczepić do niego zawieszkę, która również jest wykonana ze srebra próby 925.

Egzotyczne drewno

Do produkcji modelu Wenge z serii Silver używane jest szlachetne drewno Wenge, które zalicza się do najpiękniejszych odmian drzew tropikalnych Afryki. Ciekawa struktura i głębia koloru tego drewna zapewnia produktowi wyszukaną elegancję. To egzotyczne drewno dzięki swojej nietypowej urodzie i wysokiej trwałości jest dziś niezwykle pożądanym towarem. Jego wyrazisty słój od zawsze czarował i pobudzał ludzką wyobraźnię. Interesująca ciekawostką związaną z tym materiałem jest fakt, że przez tysiące lat wykorzystywane było przez afrykańskich szamanów do magicznych rytuałów. 

Pełna specyfikacja urządzenia:

Pojemność 4, 8, 16, 32, 64 GB
Odczyt do 24 MB/s
Zapis do 22 MB/s
Współpraca z systemami Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x
Interfejs USB 2.0
Wymiary 28,5 x 12,5 x 3,4mm
Waga ok. 5g
Temperatura pracy 0° C - 65° C
Gwarancja 24 miesiące
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS
W zestawie Pamięć USB, zawieszka GSM, eleganckie opakowanie jubilerskie, kartonowe opakowanie zewnętrzne

-->