Pendrive dla firm, pendrive reklamowy zamówiony w sklepie internetowym pendrive.pl, jest rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz sprawdzone i trwałe materiały. Właściciel firmy czy też dział marketingu w korporacji, zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są odpowiednie gadżety reklamowe. Tworząc akcje reklamowe osoby za to odpowiedzialne, co raz częściej sięgają po przydatne i funkcjonalne drobiazgi, które usprawniają codzienne życie zarówno w firmie jak i po za nią. 

Jednym z najlepszych sposób jest właśnie pendrive z logo firmowym, nadrukiem czy grawerem. Urządzenie tego typu jest obecne w naszym życiu codziennie. Wykorzystujemy je do przechowywania oraz przenoszenia dokumentów, zdjęć, filmów, muzyki. Odpowiednio spersonalizowana pamięć USB będzie wielokrotnie przypominała o firmie, która przekazała ten gadżet.

Marka pendrive.pl posiada w swoje bogatej i ciągle rozwijanej ofercie gotowe pamięci USB o różnych kształtach: klucze, bransoletki, długopisy czy karty kredytowe oraz pojemnościach: od 1GB do 128GB (w zależności od modelu). Na tych produktach jesteśmy w stanie umieścić logotyp firmowy, nadruk czy też wykonać grawer z dedykacją.

Jednak nie każde przedsiębiorstwo zadowoli się pamięcią przenośną o z góry narzuconym kształcie. Dla bardziej wymagających firm, przygotowaliśmy usługę produkcji pendrive w dowolnym kształcie. Jesteśmy w stanie zrealizować pamięć USB w kształcie logotypu przedsiębiorstwa, głównego produkty czy też innej rzeczy, która kojarzona jest z daną firmą. Do produkcji tego rozwiązania wykorzystujemy kości pamięci tylko sprawdzonych i renomowanych producentów.

-->