Marka pendrive.pl posiada w swojej ofercie usługę pendrive o dowolnym kształcie, która pozwala na realizację indywidualnego wyglądu pamięci USB. Realizujemy projekty 2D oraz 3D, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Czas realizacji pamięci przenośnej w dowolnym kształcie ustalany jest osobno dla każdego zamówienia. Wpływ na to ma stopień zaawansowania oraz szczegółowości projektu. Czas realizacji liczony jest od momentu akceptacji projektu i wpłaty kwoty całego zamówienie lub ustalonej zaliczki. 

Zamówienia USB w dowolnym kształcie są realizowane od 100 sztuk, wpływ na to mają koszty stałe, takie jak: matryca, przygotowanie do druku itp. Produkowane przez na pendrive o dowolnym kształcie wykonujemy z silikonu oraz materiału PVC, połączenie tych dwóch tworzyw wpływa na trwałość wykonania produktu. Podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone kości pamięci renomowanych producentów. Na oferowane przez nas produkty udzielana jest gwarancja.

Jesteś zainteresowany pendrive o dowolnym kształcie? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wstępną wizualizację oraz przedstawimy ofertę cenową.


-->