Pendrive.pl jest jednym z największych dystrybutorów pamięci USB w Polsce. W naszej bogatej i ciągle rozwijanej ofercie posiadamy następujące grupy asortymentowe: pendrive dla firm, reklamowy, w dowolnym kształcie, pendrive w kształcie biżuterii, VIP / ekskluzywny, szyfrowany, ekologiczny, pendrive wykonany z gumy, plastiku, metalu, drewna, silikonu, skóry oraz w kształcie karty, długopisu czy samochodu.

Osoby tworzące markę pendrive.pl dążą cały czas do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności.  Za cel stawiamy sobie dostarczenie profesjonalnych urządzeń typu pendrive, które przekładają się na sukces biznesowy oraz realizacje indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Dzięki ciągłym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, sklep internetowy uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca urządzeń typu pendrive. Nasze działania staramy się dostosować zarówno do potrzeb naszych klientów. W konsekwencji czego pendrive.pl stał się dobrze rozpoznawalną marką i dla wielu naszych Klientów stanowi gwarancję obsługi i najwyższej jakości dostarczanego sprzętu.

Nasi ludzie

Pendrive.pl skupia wokół siebie ludzi doświadczonych i zarazem wyjątkowo zaangażowanych w swoje czynności zawodowe. Osoby, które będą w kontakcie z Państwem posiadają szeroką wiedzę na temat cech i parametrów oferowanych urządzeń. W pracy nie brakuje nam pasji do realizowanych zadań, a czynności zawodowe są źródłem niemałej satysfakcji. Jesteśmy osobami, otwartymi na komunikację i szukanie rozwiązań, odpowiedzi na pytania i problemy naszych Klientów. 

Nasze marki

Nasza oferta pamięci USB zawiera najlepsze marki firmowane sprawdzonych i cenionych w branży producentów. Stale pracujemy nad powiększeniem liczby dostępnych producentów, którzy składają się na naszą propozycję sprzedażową, zbieramy przy tym opinie Klientów i testujemy wszystkie urządzenia w praktyce, aby nieprzerwanie podążać w kierunku trendów i potrzeb rynkowych.

-->