Marka pendrive.pl jako dostawca wysokiej klasy pendrive, specjalizuje się w pamięciach USB dla klubów i organizacji sportowych. Oferujemy pendrive w kształcie stroju sportowego, herbu, szalika. W pełni wyposażone profesjonalne zaplecze do produkcji tego rozwiązania pozwalam na przygotować pamięci USB zwracając uwagę na najmniejsze detale tak, aby w 100% odwzorować rzeczywisty wygląd danej rzeczy. Do produkcji urządzeń typu pendrive o dowolnym kształcie wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone kości pamięci uznanych producentów.

Pendrive w kształcie herbu czy stroju sportowego jest powszechnie stosowanym gadżetem przez działy marketingu w wielu klubach i organizacjach sportowych w Europie i na Świecie. Spersonalizowane pamięci USB w kształcie nawiązującym do herbu klubu, obecne są wśród marek europejskich jak i amerykańskich w różnych dyscyplinach sportu, takich jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej, tenis, czy sporty motorowe, rajdy, motocross, formuła 1, superbike oraz wiele innych.

Przygotowanie każdego projektu jest dla nas nowym wyzwaniem. Dlatego dla każdego Klienta przygotowujemy bezpłatną wizualizację na podstawie przesłanych materiałów. Produkowane przez nas pamięci mogę mieć rozmiary od 2GB do 64GB oraz zawierać zainstalowane porty USB 2.0 lub USB 3.0. Realizujemy zamówienie już od 100 sztuk. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

 

 

 

-->