Wood Line L Heban

pojemność:

od 47.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręczna produkcja

Pendrive Wood Line L Heban należy do drewnianej kolekcji pamięci USB o nazwie Wood Line, która została stworzona przez polską markę Zana Design. Seria ta charakteryzuje się zastosowaniem różnych gatunków egzotycznych drzew w połączeniu z ręcznym wykonaniem. Takie powiązanie czyni te pamięci niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Cechą wspólną dla wszystkich pendrive'ów należących do tej serii jest chowany wewnątrz obudowy wtyk USB.

Pendrive Wood Line L HebanPendrive z drewna

Obudowa pamięci USB Wood Line L Heban została wykonana z drewna bambusowego i pokryta cienką warstwą naturalnego forniru z drewna hebanowego. Bambus stosowany jest jako wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, znajduje również zastosowanie przy deskach do krojenia żywności. Drewno bambusowe jest obrabiane ręcznie, aby nadać niepowtarzalny charakter. 

Naturalny fornir stosowany jako wzór na obudowie pendrive'a nawiązuje do twardego łupliwego drewna o nazwie Heban. Drewno to można spotkać w strefie międzyzwrotnikowej oraz podzwrotnikowej. Charakteryzuje się ciemnym zabarwieniem bardzo często przechodzącym w kolor czarny. Obecnie wykorzystywane jest do wyrobów instrumentów muzycznych, przyborów kreślarskich, mebli artystycznych, a także w rzeźbiarstwie. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci marki Toshiba. Producent decydując się na sprawdzoną i cenioną markę jako rozwiązanie dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodną technologie. 

Pendrive - ToshibaPełna specyfikacja urządzenia:

Dostępne pojemności 4, 8, 16, 32, 64GB
Interfejs USB 2.0
Materiał drewno bambusowe, naturalny fornir
Wymiary 36 x 33 x 8,7mm
Waga 10g
Temperatura pracy 0°C - 65°C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

-->