Wood Line L Milano

pojemność:

od 47.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręczna produkcja

Pendrive Wood Line Milano należy do drewnianej kolekcji pamięci USB o nazwie Wood Line, która została stworzona przez polską markę Zana Deisgn. Seria ta charakteryzuje się zastosowaniem różnych gatunków egzotycznych drzew w połączeniu z ręcznym wykonaniem. Takie powiązanie czyni te pamięci niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Cechą wspólną dla wszystkich pendrive'ów należących do tej serii jest chowany wewnątrz obudowy wtyk USB. 

Pendrive Wood Line L MialnoPendrive z drewna

Obudowa pamięci USB Wood Line L Milano została wykonana z drewna bambusowego i pokryta cienką warstwą naturalnego forniru  z drewna Merbau. Bambus stosowany jest jako wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, znajduje również zastosowanie przy deskach do krojenia żywności. Drewno bambusowe jest obrabiane ręcznie, aby nadać niepowtarzalny charakter urządzeniu. 

Naturalny fornir stosowany jako wzór na obudowie pendrive'a nawiązuje do egzotycznego drewna Merbau, które występuje na terenie południowo - wschodniej Azji. Materiał ten charakteryzuje się dużą twardością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działania czynników chemicznych i biologicznych. Merbau posiada szlachetny ciemno brązowy kolor czasami dochodzący do brązowo czerwonego, z mało wyrazistymi słojami. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci marki Toshiba. Producent decydując się na sprawdzoną i cenioną markę jako rozwiązanie dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodną technologie. 

Pendrive ToshibaPełna specyfikacja urządzenia:

Dostępne pojemności 4, 8, 16, 32, 64GB
Interfejs USB 2.0
Materiał drewno bambusowe, naturalny fornir
Wymiary 36 x 33 x 8,7mm
Waga 10g
Temperatura pracy 0°C - 65°C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

-->