Wood Line L Palisander

pojemność:

od 47.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręczna produkcja

Pendrive Wood Line L Palisander należy do drewnianej kolekcji pamięci USB o nazwie Wood Line, która została stworzona przez polską markę Zana Design. Seria ta charakteryzuje się zastosowaniem różnych gatunków egzotycznych drzew w połączeniu z ręcznym wykonaniem. Takie powiązanie czyni te pamięci niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Cechą wspólną dla wszystkich pendrive'ów należących do tej serii jest chowany we wewnątrz obudowy wtyk USB. 

Pendrive Wood Line


Pendrive z drewna

Obudowa pamięci USB Wood Line L Palisander została wykonana z drewna bambusowego i pokryta cienką warstwą naturalnego forniru z drewna Palisander. Bambus stosowany jest jako wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, znajduje również zastosowanie przy deskach do krojenia żywności. Drewno bambusowe jest obrabiane ręcznie, aby nadać niepowtarzalny charakter urządzeniu. 

Naturalny fornir stosowany jako wzór na obudowie pendrive'a nawiązuje do twardego i trudnego w obróbce drewna o nazwie Palisander. Materiał ten jest odporny na działanie czynników abiotycznych i biotycznych m.in. termitów. Występuje w różnych odcieniach od brązowego do ciemnofioletowego o nieregularnych czarnych słojach mających charakter oleisty. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci marki Toshiba. Producent decydując się na sprawdzoną i cenioną markę jako rozwiązanie dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodną technologie. 

Pełna specyfikacja produktu:

Dostępne pojemności 4, 8, 16, 32, 64GB
Interfejs USB 2.0
Materiał drewno bambusowe, naturalny fornir
Wymiary 36 x 33 x 8,7mm
Waga 10g
Temperatura pracy 0°C - 65°C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

-->