Wood Line S Black

pojemność:

od 47.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręcznie wykonany

Pendrive Wood Line S Black należy do drewnianej kolekcji pamięci USB o nazwie Wood Line, która została stworzona przez polską markę Zana Design. Seria ta charakteryzuje się zastosowaniem różnych gatunków drzew egzotycznych w połączeniu z ręcznym wykonaniem. Takie powiązanie czyni te pamięci niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Cechą wspólną dla wszystkich pendrive'ów należących do tej serii jest chowany wewnątrz obudowy wtyk USB.

 Pendrive Wood Line S Black

Pendrive z drewna

Obudowa pamięci USB Wood Line S Black Została wykonana z drewna bambusowego i pokryta cienką warstwą naturalnego forniru z afrykańskiego drewna Wood Black. Bambus stosowany jest jako wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, znajduje również zastosowanie przy deskach do krojenia żywności. Drewno bambusowe jest obrabiane ręcznie, aby nadać niepowtarzalny charakter urządzeniu. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci marki Toshiba. Producent decydując się na sprawdzoną i cenioną markę jako rozwiązanie dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodną technologie. 

Pendrive ToshibaPełna specyfikacja urządzenia:

Dostępne pojemności 4, 8, 16, 32, 64GB
Interfejs USB 2.0
Materiał drewno bambusowe, naturalny fornir
Wymiary 33 x 18 x 8,7mm
Waga 10g
Temperatura pracy 0°C - 65°C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

-->