Wood Line S Oak Creamy

pojemność:

od 47.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręcznie wykonany

Pendrive Wood Line S Oak Creamy należy do drewnianej kolekcji pamięci USB o nazwie Wood Line, która została stworzona przez polską markę Zana Design. Seria ta charakteryzuje się zastosowaniem różnych gatunków egzotycznych drzew w połączeniu z ręcznym wykonaniem. Takie powiązanie czyni te pamięci niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Cechą wspólną dla wszystkich pendrive'ów należących do tej serii jest chowany wewnątrz obudowy wtyk USB. 

Pendrive Wood Line S Oak CreamyPendrive z drewna

Obudowa pamięci USB Wood Line S Oak Creamy została wykonana z drewna bambusowego i pokryta cienką warstwą naturalnego forniru z drewna Oak Creamy. Bambus stosowany jest jako wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, znajduje również zastosowanie przy deskach do krojenia żywności. Drewno bambusowe jest obrabiane ręcznie, aby nadać niepowtarzalny charakter urządzeniu. 

Naturalny fornir stosowany jako wzór na obudowie pendrive'a nawiązuje do ciężkiego i twardego drewna o nazwie Oak Creamy. Materiał ten jest odporny na ścieranie i idealnie sprawdza się jako klepki do beczek przeznaczonych do przechowywania wian. 

Niezawodna elektronika

We wnętrzu ręcznie wykonanej obudowy pamięci przenośnej kryją się sprawdzone kości pamięci marki Toshiba. Producent decydując się na sprawdzoną i cenioną markę jako rozwiązanie dla elektroniki w swoich pamięciach przenośnych potwierdza fakt, że stawia tylko i wyłącznie na niezawodną technologie. 

Pendrive ToshibaPełna specyfikacja urządzenia:

Dostępne pojemności 4, 8, 16, 32, 64GB
Interfejs USB 2.0
Materiał drewno bambusowe, naturalny fornir
Wymiary 33 x 18 x 8,7mm
Waga 10g
Temperatura pracy 0°C - 65°C
Gwarancja Dożywotnia
Certyfikaty jakości CE, FCC, RoHS, FSC

-->